Zkušební provoz ;)

Dynafit Ultra Evo Sunglasses pink glo/blue cat 3

Ultralehké sluneční brýle Ultra Evo (31 gramů) disponují velkým zorným polem díky technologii skla Evo, které zvyšuje kontrast a zvýrazňuje intenzitu barev.

Dostupnost Skladem
Kód: 462
3 900 Kč –10 % 3 500 Kč
Dynafit Ultra Evo Sunglasses pink glo/blue cat 3
download f4d5fa3b 401d 486b 9b11 a271ba8a8cb0
Doprava zdarma 3 900 Kč –10 %

Ultralehké sluneční brýle Ultra Evo s polovičním rámečkem a vysokontrastními skly jsou vhodné na skialpinismus a výlety do hor, kde Vám záleží na každém gramu.

Spolehlivá celková ochrana, jasné vidění a ležérní styl při minimální hmotnosti: Sluneční brýle Ultra Evo otevírají nové perspektivy a ideálně doplňují váš účinný systém DYNAFIT. Poskytují ochranu očí před škodlivým UV zářením, sněhem, špínou a větrem. S pouhými 31 gramy jsou nejlehčími sportovními slunečními brýlemi v kolekci DYNAFIT. Pokud je pro vás rychlost a efektivita v horách tou nejvyšší prioritou, pak budou tyto brýle ideální volbou!
Kvalitní skla DIVEL Optics s technologií Evo zajišťují vysoký kontrast a zvýrazňují intenzitu barev. Spolehlivě chrání před UVA, UVB a UVC paprsky. Díky velkému zornému poli máte vše vždy na očích i při vysokých rychlostech.

Materiál Grilamid je lehký, pružný a díky tomu jsou brýle Ultra odolnější proti poškození. Ventilační systém zajišťuje, že vzduch může neustále cirkulovat, a tím zabraňuje zamlžování skel. Přilnavé špičky postranic a gumové nosní polstrování zaručují bezpečné držení bez sklouzávání při intenzivním pohybu. Sluneční brýle Ultra Evo se svými stylovými barvami a ležérním designem doplní váš outfit od hlavy až k patě.

 
 
 

 

  • Kategorie slunečního filtru: CAT 3
  • Hmotnost: 31 g
  • Materiál rámečku: TR 90 SL 180°
  • Obsah balení: tvrdé pouzdro + sáček na brýle
  • Propustnost světla: 17%
  • Vyrobeny v Itálii